Przyczepy Brenderup

BRENDERUP to wiodący producent przyczep w Szwecji oraz jeden z liderów na runku Europejskim .

Od 1936 roku marka Brenderup budowała swoją pozycję na rynku przez niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny wygląd oraz najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa. Szeroki asortyment akcesoriów daje rozległe możliwości modyfikacji przyczep.

Niezależnie od tego jaka łódź ma zostać przetransportowana, bezpieczeństwo ma zawsze największe znaczenie. W przypadku łodzi rozwiązanie transportowe musi cechować się ponadprzeciętnymi osiągami. Oferowane przez nas przyczepy z układem hamulcowym zapewniają dużą stabilność jazdy dzięki dyszlowi w kształcie litery V oraz ułatwiają załadunek i rozładunek łodzi dzięki regulowanej wciągarce. Wodoodporne łożyska kół w standardzie. Dzięki wysokiej jakości rolkom, jesteś w stanie uzyskać optymalne dopasowanie do łodzi. Błotniki z funkcją stopnia, w pełni zakryte chronią przed błotem w trakcie transportu. Zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą przedstawiać opcjonalne elementy wyposażenia.

Chcesz bezpiecznie i wygodnie transportować swój jacht czy motorówkę, dobierzemy najlepszą przyczepę dla Twoich potrzeb. My nie tylko sprzedajemy przyczepy, transportujemy jednostki pływające od lat i mamy już za sobą setki kilometrów z „ogonkiem na kulce".